تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۲ - ۵۱: ۱۸

لذت صبحانه خوردن با زرافه ها را در این هتل تجربه کنید!+ عکس

هتل
صبحانه را با زرافه‌ای شریک شوید که نیاز به دعوت ندارد و خودش گردن درازش را از پنجره وارد اتاق شما می کند و باید سهم او را از میز صبحانه به او بدهید.

کافه رسانه - اگر گذرتان به قاره آفریقا افتاد و برای گردش به آنجا سفر کردید در کنار تمام جاذبه های گردشگری موجود در قاره سیاه یک مکان را فراموش نکنید، البته اگر شرایط مالی فراهم بود! هتل "مانور زرافه” در کشور کنیا قرار دارد. این هتل در قرن نوزدهم درست وسط پارک سافاری زرافه ها بنا شده است.

زرافه ها با میهمانان هتل صبحانه را شریک می شوند و میهمانان می توانند به آن ها غذا بدهند. تصور کنید در شهر نایروبی وارد یک هتل می شوید و پس از اقامت در اتاق خود در اولین صبحی که در آنجا هستید باید صبحانه را با زرافه‌ای شریک شوید که نیاز به دعوت ندارد و خودش گردن درازش را از پنجره وارد اتاق شما می کند و باید سهم او را از میز صبحانه به او بدهید.

هتل زرافه

جیرفی مانور، هتل زیبایی واقع در حومه شهر نایروبی است که در سال ۱۹۳۲ ساخته شد.این عمارت بارها مورد بازسازی قرار گرفته است. صاحب این هتل "لسلی ملویل" دوستدار طبیعت وحش آفریقا است و به همین دلیل محیط طبیعی منطقه اطراف هتل را حفظ کرده است.این هتل ۱۰ اتاق دارد که معماری داخلی زیبایی دارد.

لوگوی ویترین